Hakkında Avantajlar ALG Kart Merkezleri S.S.S. İletişim

Transfer İşlemi

Param ALG Kart hesabından para transfer edilir mi?

Evet. Param ALG Kart’tan –Param ALG Kart’a, Param ALG Kart’tan-Banka Hesabı’na, Param ALG Kart’tan-Kredi Kartına olmak üzere transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Param ALG Kart hesabından kredi kartına veya banka kartına para transfer işlemi nasıl yapılır?

Param ALG Kart internet veya mobil şubesine giriş yaparak Param ALG Kart hesabından kredi kartına veya banka hesabınıza transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Transfer işlemleri 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. İnternet şubesine girmek için tıklayınız.

Param ALG Kart ile para transferi hangi gün ve saatte gerçekleştirilebilir?

Param ALG Kart ile banka hesabına ve kredi kartına yapılan para transferleri banka sistemleri ile gerçekleştiği için banka resmi çalışma günleri ve genelde 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilebilir. Param ALG Kart’tan Param ALG Karta ise her gün her saatte para transferi yapılabilir.

Hangi ülkelerden Param ALG Kart hesabına para transfer edilebilir?

SWIFT sayesinde dünyadaki tüm SWIFT ile işlem yapan banka ve para transfer kurumlarından da Param ALG Kart hesabına para transfer edilebilir.

Param ALG Kart ile para transfer masrafı ne kadardır?

Para transferi işlem ücretlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Para transferinde hatalı bilgi girilirse düzeltilebilir mi?

Param ALG Kart ile para transferi tamamlanmadan önce işlem bilgileri düzeltilebilir. Fakat işlem tamamlandıktan sonra işlem bilgileri düzeltilemez.

Param ALG Kart ile yapılan transfer işlemi iptal edilebilir mi?

Para transfer işlemi anında işleme alındığı için iptal edilemez. İşlem gerçekleştirilmeden önce kontrollerinizi yapmanızı öneririz.